گیربکس سهند | بهترین گیربکس حلزونی

گیربکس سهند | بهترین گیربکس حلزونی

گیربکس سهند به‌عنوان یکی از افتخارات کشور در ساخت انواع گیربکس صنعتی به شمار می‌رود. بیشتر محصولات سهند به‌صورت گیربکس حلزونی یا ترکیبی از انواع گیربکس‌های ماردون و دنده است. در سال اخیر این کارخانه بزرگ اقدام به تولید گیربکس مکعبی معادل با گیربکس NMRV چینی نمود و در این راه بسیار موفق بوده است.

آشنایی با گیربکس سهند

شرکت سهند دور اصفهان که بانام‌های گیربکس سهند و گیربکس اطلس نیز مشهور است در شهر اصفهان و شهرک صنعتی دولت‌آباد فعالیت دارد. این شرکت بزرگ در سال شصت‌ودو شروع به فعالیت نمود و از آن سال تاکنون بسیاری از گواهی‌نامه‌های باارزش صنعتی را دریافت کرده است. ریختگری دایکست به همراه انواع دستگاه‌های استاندارد برای دنده زنی تنها بخشی از ادوات مهم در شرکت سهند گیربکس به شمار می‌رود.

گیربکس سهند علاوه بر تولید انواع سایزهای گیربکس حلزونی روتین در ایران، برای بسیاری از کارخانه‌های سیمان و فولاد در داخل و خارج از کشور نیز گیربکس خاص تولید کرده است که در صفحه گیربکس سهند این رزومه قابل‌نمایش است. کارشناسان فنی و بادانش، ارائه دیتاشیت های فنی و ارسال پیشنهاد مالی سریع ازجمله مزایای شرکت سهند به شمار می‌رود.

تکنو سعدی باافتخار نمایندگی فروش انواع گیربکس روتین و خاص سهند در هر سایز و ابعادی است. در کالا صنعتی انواع گیربکس سهند از سایز 30 تا 250 و در تمام نسبت‌ها موجود است و این موجودی کالا یکی از مزایای ارزشمند کالا صنعتی به شمار می‌رود.

علاوه بر این، برای اولین بار کالا صنعتی اقدام به تهیه دیتاشیت برای گیربکس کتابی سهند نموده است که با استفاده از این دیتاشیت ها می‌توانید ابعاد و اندازه گیربکس‌ها را به‌راحتی مقایسه نموده و خریدی مطمئن داشته باشید.

مشتریان گیربکس سهند

علاوه بر کارخانه‌های سیمان و فولاد در کشور، بسیاری از کشورهای همسایه نیز مشتریان پر و پا قرص سهند گیربکس به شمار می‌رود. برای مثال در سال گذشته با تولید گیربکس برای کشورهایی نظیر افغانستان، عراق و ترکمنستان، سهند نقش ویژه‌ای در ارزآوری برای کشور داشته است. ذوب‌آهن اصفهان، گروه ملی صنایع فولاد، فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، آلومینا و … بخشی از شرکت‌هایی هستند که از گیربکس سهند خریداری کرده‌اند.

خرید گیربکس سهند

برای خرید سهند یا اطلس و گیربکس بهکار که زیرمجموعه سهند هستند، باید به سایت تکنو سعدی مراجعه نمایید و پس از بررسی انواع گیربکس قابل‌ارائه، بهترین گزینه را انتخاب و ثبت سفارش نمایید. خاطرنشان می‌کند که کارشناسان فروش تکنو سعدی همواره آماده پاسخگویی به پرسش شما عزیزان خواهند بود. بدیهی است که در صورت مغایرت کالای ارسال‌شده با نمونه درخواستی، شما می‌توانید قبل از مصرف کالا را عودت داده و مبلغ پرداختی را دریافت نمایید.

 

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *