الکتروموتور ایرانی

الکتروموتور ایرانی

الکترو موتور ایرانی

در دنیای امروز الکتروموتورها نقش بسیار مهمی در صنایع و پیشرفت آن‌ها ایفا می‌کنند. در واقع نقش الکتروموتور در دنیای امروز تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی یا حرکت است. امروزه تجهیزات الکتریکی بسیاری در زندگی روزمره و در صنعت؛ انجام عملکرد خود را به الکتروموتور مدیون هستند. کارخانجات بسیاری در سراسر جهان مشغول تولید الکتروموتور هستند که بعضی از آن‌ها توانسته‌اند با عرضه کیفیت بالای محصولات تولیدی خود مرزهای کشورهای مختلف را درنوردیده و به برندهای نام آشنای جهانی تبدیل شوند. کشور ما هم در این زمینه بی‌کار ننشسته و کارخانجات تولیدکننده الکتروموتور ایرانی به تولید این محصول پرداخته‌اند؛ این نمونه‌های وطنی در حل رقابت با محصولات خارجی هستند ولی هزینه‌های تولیدی آن‌ها بسیار کمتر از انواع خارجی است.

انواع الکتروموتور ایرانی

چندین شرکت با برند نام آشنای جهانی در حال حاضر در ایران در زمینه تولید الکتروموتور ایرانی فعالیت می‌کنند. از شرکتهای مطرح در این زمینه می‌توان به شرکت‌های ذیل اشاره کرد:

الکتروموتور موتوژن:

این شرکت خوش‌نام و نام آشنا؛ فعالیت خود را در زمینه تولید الکتروموتور ایرانی از سال ۱۳۵۲ آغاز کرده است و با قدمتی بیش از نیم قرن فعالیت و تجربه توانسته است سهمی از بازارهای جهانی را به برند خود اختصاص دهد. محصولات این شرکت از تنوع بسیار بالایی در زمینه تولید انواع الکتروموتور برخوردار هستند. از الکتروموتور موتوژن در صنایع بسیاری استفاده میَشود و چرخ تولید بسیاری از صنایع عظیم داخلی به تولیدات این شرکت پیوند خورده است.

الکتروموتور الکتروژن:

شرکت الکتروژن فعالیت خود را از سال ۱۳۶۷ آغاز کرده است و توانسته است در این مدت محصولات با کیفیت خود را به بازارهای آسیایی، افریقایی و اروپایی صادر نماید. این شرکت یکی از کشورهای دانش بنیان در این خصوص است که توانسته است الکتروموتورهای ایرانی با راندمان بالا تولید نماید و از این حیث تاثیر عمیقی بر صنعت الکتروموتورسازی داخلی کشور گذاشته است. از محصولات تولیدی این شرکت می‌توان به الکتروموتورهای کولری، آسانسور، فن و هود اشاره کرد.

الکتروموتور جمکو:

شرکت جمکو نام دیگر شرکت صنایع ماشین‌های الکتریکی جوین است که از سال ۱۳۶۹ فعالیت خود را در حوزه تولید انواع الکترموتور ایرانی آغاز کرده است. این شرکت در بین تولید کنندگان داخلی برای نخستین بار به تکنولوژی ساخت موتورهای الکتریکی فوق سنگین دست پیدا کرده است. از تولیدات عمده این شرکت می‌توان به انواع الکتروموتورهای سه فاز صنعتی که همگی دارای نشان استاندارد اروپایی CE هستند اشاره کرد.

الکتروموتور دیزل ساز:

این شرکت عمده فعالیت و تجربه خود را که بیش از ۴۰ سال است؛ بر روی تولید، مونتاژ و واردات انواع الکتروموتور متمرکز کرده است. شرکت دیزل ساز در کنار تولید انواع الکتروموتور ایرانی در زمینه تولید و واردات پمپ، موتور و ژنراتور هم فعالیت مستمری دارد. از عمده تولیدات الکتروموتور ایرانی این شرکت می‌توان به مدل‌های مستغرق و غیر مستغرق اشاره کرد.

قیمت الکتروموتور ایرانی

برای اطلاع از قیمت‌ الکتروموتور ایرانی بایستی از نمایندگی‌های معتبر و مجاز داخلی کسب قیمت به روز نمایید. از آن‌جایی که این روزها قیمت‌های تمام شده در نوسان هستند؛ برای اطلاع از قیمت‌های دقیق و مشاوره در زمینه اطلاع از انواع الکتروموتور ایرانی و انتخاب محصول مورد نظر خود متناسب با نوع نیاز خود؛ بهتر است با کارشناسان ما در ارس رود که نمایندگی الکتروموتور ایرانی است تماس بگیرید و مشاوره خرید الکتروموتور ایرانی را از مشاوران ما بگیرید.

انواع الکتروموتور ایرانی بر اساس برق مصرفی

۱.الکتروموتور سه فاز (پر مصرف‌ترین الکتروموتور در بازار داخلی ایران)

۲.الکتروموتور تک فاز

عوامل مهم قبل از خرید

  • داشتن ضمانت و خدمات پس از فروش
  • دسترسی آسان به نمایندگان و شعب فروش الکتروموتور
  • بررسی و مقایسه قیمت و کیفیت
  • تنوع بسیار زیاد محصولات برای هر گونه نیاز

عوامل تاثیرگذار برروی قیمت الکتروموتور ایرانی

  • قدرت الکتروموتور
  • نوع سیم پیچی
  • جنس بدنه
  • برند الکتروموتور
  • کیفیت قطعات استفاده شده
  • تکنولوژی به کار رفته
الکتروموتور ایرانی