پمپ بی صدا

پمپ بی صدا

پمپ بی صدا یکی از محبوب‌ترین محصولاتی است مشتریان زیادی به دنبال خرید آن هستند. انواع پمپ خانگی و صنعتی، در صنعت وجود دارد که نوع کم صدا و بی صدای آن محبوبیت بالاتری نسبت به سایر مدل‌ها و طرح‌ها دارد. صدای مکش این محصولات به دلیل قدرت مکش بالا معمولا زیاد است و می‌تواند باعث آزار و اذیت ساکنان ساختمان‌ها شود. نوع بی صدای آن صدای بسیار کمتری نسبت به سایر مدل‌ها دارد.

طوری که دیگر سبب اذیت شدن گوش ساکنان ساختمان نخواهد شد. یک نکته مهم که مشتریان در هنگام خرید به آن توجه زیادی دارند صدای پمپ است. بیشتر مشتریان، آرام بودن این محصولات را پسند می‌کنند و خرید خود را از این نوع محصولات نهایی می‌سازند. صدای نه چندان خوش پمپ‌های خانگی، در هنگام شب باعث بی خواب افراد می‌شود.

باید به این نکته مهم دقت کنید که معمولا پمپ بی صدا و سایلنت وجود ندارد اما پمپ کم صدا نیز وجود دارد که بهترین گزینه برای افراد حساس انتخاب یکی از انواع آن است. اگر این محصولات بی کیفیت باشند پس از مدت کوتاهی استفاده از آن‌ها دیگر تحمل صدای آن‌ها سخت خواهد بود. زیرا جنس‌ها و قطعات به کار رفته شده در آن پس از مدت کوتاهی استفاده دیگر مانند روز اول خود نخواهد بود.

بهترین پمپ بی صدا

 بهترین نوع این محصول بر اساس نیاز تقسیم بندی می‌شود و انواع آن در صنعت، کشاورزی، خانگی و… کاربرد دارد. یکی از پمپ‌های مناسب و کم صدا، پمپ آبگرمکنی است که انواع مختلفی دارد که مشتریان بر اساس نیاز خود می‌توانند یکی از انواع آن را انتخاب نمایند. افت فشار آب در آپارتمان‌ها و ساختمان‌های چند طبقه وجود دارد. برای برطرف کردن این افت فشار آب، یکی از روش‌های مناسب استفاده از پمپ آبگرمکنی است که می‌تواند فشار آب را زیاد کند. با نصب این محصول در آبگرمکن خود دیگری کمبود فشار آب گرم در ساختمان مشاهده نمی‌شود.

تمامی محصولات ساخت ایران در این زمینه از قطعات مناسب برخوردار هستند و صدای بسیار کمی در هنگام پمپاژ دارند. معمولا پمپ‌های پروانه برنجی و بشقابی از بی آزارترین محصولات موجود در بازار هستند که فروش نسبتا مناسبی دارند. پمپ و تجهیزات پمپ یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید برای انتقال آب به بهترین شکل به آن توجه نمود. برای خرید این محصول با نماینده فروش پمپ بی صدا ، ارس رود تماس بگیرید.

پمپ بی صدا
پمپ بی صدا

نکات مهم در انتخاب پمپ آب بی صدا

هنگام انتخاب پمپ آب خانگی بی صدا، مهم است که عوامل زیر را در نظر بگیرید:

  1. میزان صدای مورد نظر شما: پمپ های آب خانگی بی صدا دارای محدوده وسیعی از سطح صدا هستند. برخی از پمپ ها بسیار بی صدا هستند که می توان آنها را در اتاق خواب یا اتاق نشیمن استفاده کرد، در حالی که برخی دیگر صدای بیشتری دارند که برای استفاده در مناطق بیرونی مناسب تر است.
  2. ارتفاع ساختمان: اگر در خانه یا آپارتمان چند طبقه زندگی می کنید، به پمپ آبی نیاز دارید که بتواند آب را به طبقات بالا برساند. پمپ های آب خانگی بی صدا اغلب برای استفاده در خانه های چند طبقه طراحی شده اند.
  3. میزان مصرف آب: اگر مصرف آب زیادی دارید، به پمپ آبی نیاز دارید که بتواند حجم کافی آب را تأمین کند. پمپ های آب خانگی بی صدا اغلب برای استفاده در خانه های با مصرف آب بالا طراحی شده اند.

با در نظر گرفتن این عوامل، می توانید پمپ آب خانگی بی صدای مناسبی را برای نیازهای خود پیدا کنید.

برای خرید پمپ بی صدا و استعلام قیمت پمپ بی صدا با ارس رود تماس بگیرید.