پمپ آبنما

پمپ آبنما چیست؟

از زمان های گذشته تا اکنون انسان ها همیشه به در جستجوی زیبایی ها بوده اند و همواره از دین آن شگفت زده می شدند یکی از اولین گزینه ها برای طراحی فضای سبز و زیبا، فضایی که در آن راحت باشیم، استفاده از آبنما ها است. آن ها باعث زیبایی بیشتر و احساس آرامش می شوند.

پمپ های آب آبنما اصلی، با کیفیت و با دوام به برکه، حوض و حوضچه شما می بخشد. پرتاب شدن آب به سمت بالا ظاهری زیبا به محلی که حوض و حوضچه قرار دارد می بخشد استفاده از این پمپ ها در شهرها باعث زیبایی بیشتر و جلب توجه بینندگان می شود و ظاهر شهر را به ویژه در شب ها زیباتر و جذاب تر نشان می دهند.

پروانه و شفت این پمپ ها از جنس سرامیک ساخته می شود و می توان از این دستگاه ها در آب های شور و آب های شیرین استفاده کرد. بیشتر مردم دوست دارند در اوقات خود را در فضای باز سپری کنند به خصوص فضایی که در آن آب، حوض و حوضچه قرار داشته باشد و در قدم بعدی آن ها محلی را انتخاب می کنند که آب جریان زیبا و دل انگیز داشته باشد.

آبنما شامل شستی و پروانه از جنس سرامیک است که بدون داشتن محدودیت برای آب شیرین و شور از آن استفاده می شود. راه اندازی و نگهداری آبنما ساده است. پمپ آبنما زیبایی خاصی را به فضای باز، پارک ها و دیگر مکان ها داده است.

برای استعلام قیمت پمپ آبنما با مرکز فروش پمپ آبنما ، ارس رود در تماس باشید.

پمپ آبنما

نکات مهم هنگام خرید پمپ آبنما

خرید پمپ آبنما یک تصمیم بسیار مهم است. شاید در نگاه اول فکر کنید که خرید یک پمپ آبنما از فروشگاه تجهیزات آبنما کار آسانی است، اما باید بدانید که بهتر است قبل از خرید پمپ، مدتی را صرف تحقیق درباره این موضوع کنید که دقیقاً چه نوع پمپی با نیازهای شما مطابقت دارد. به همین خاطر در ادامه تعدادی از نکات مهم هنگام خرید پمپ آبنما بیان می شود.

  • اولین نکته‌ای که هنگام خرید آبنما باید در نظر بگیرید این است که آیا می‌خواهید پمپ شما با انرژی برق کارکند یا با انرژی خورشید. پمپ خورشیدی در طول روز آبنما را از طریق انرژی خورشیدی بکار می‌اندازد. برای استفاده، پمپ را در حوضچه آبنما خود قرار دهید، سیم را به پنل خورشیدی وصل کنید و پنل خورشیدی را در زیر نور مستقیم خورشید قرار دهید. این پنل، انرژی خورشیدی را ذخیره نمی‌کند، بنابراین فواره تنها زمانی کار می‌کند که پانل در معرض نور مستقیم خورشید باشد.
  • پمپ‌ آبنما را به صورتی انتخاب کنید، که امکان تنظیم نرخ جریان و بهره‌وری انرژی را داشته باشد. تنظیم کننده جریان توسط کلیدی که بر روی پمپ است انجام می‌گیرد. تنظیم سرعت جریان این امکان را فراهم می‌کند که جریان آب و در نتیجه اثر پاشیدن آب به بیرون را کنترل کنید. این خصوصیت، به ویژه برای فواره‌های کوچک‌تر که به آب زیادی نیاز ندارند ضروری است.
  • هنگام انتخاب پمپ آبنما به اندازه آبنما، بودجه، تعداد دفعات استفاده از آن، قیمت، عملکرد و کارایی پمپ توجه داشته باشید.
  • با توجه به اینکه یکی از اهداف نصب آبنما رسیدن به آرامش است، سعی کنید پمپی انتخاب کنید که سر و صدای زیادی نداشته باشد. همچنین می‌توانید برای کم کردن صدای پمپ، یک جعبه عایق صدا برای پمپ آبنما تهیه کنید.
  • هنگام خرید پمپ آبنما از گارانتی آن مطمئن شوید. گارانتی به شما کمک می‌کند که از خرید خود اطمینان بیشتری پیدا کنید و در صورت معیوب بودن پمپ به شما این اجازه را می‌دهد که وجه را بازپرداخت یا جایگزین کنید.
  • در نهایت قبل از هرگونه خرید، با یک متخصص مشورت کنید تا مطمئن شوید پمپی که انتخاب می‌کنید با نوع آبنمای شما و سطح آب حوض شما سازگاری داشته باشد. از همه مهم‌تر، وقت خود را صرف انتخاب بهترین پمپ با توجه به نیاز خود کنید، چرا که پمپ با کیفیتی که سال‌ها دوام بیاورد ارزش سرمایه گذاری دارد.