الکتروژن

معرفی محصولات شرکت الکتروژن

این کارخانه بیش از ۲۵ سال در زمینه تولید الکتروموتورهای صنعتی و پمپ‌های آب صنعتی، خانگی و کشاورزی فعالیت دارد. الکتروژن دیگر به بازار داخل ایران محدود نیست و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده پمپ‌‌ها و الکتروموتور در خاورمیانه است. 
این کارخانه محصولات خود را مطابق با استانداردهای داخلی، Hanning آلمان، Hanning ایتالیا و استاندارد بین‌المللی ISO9001 تولید می‌کند. این مسئله اعتماد مشتریان خارجی را نیز به خود جلب کرده و در سال‌های اخیر بخشی از پمپ‌ها و الکتروموتورهای الکتروژن کشورهای همسایه صادر می‌شود.
خطوط تولید این کارخانه به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کار می‌کنند. یکی از مهم‌ترین بخش‌های کارخانه الکتروژن، بخش کنترل کیفیت است. این بخش بر کیفیت مواد اولیه، استاندارد خطوط و فرایند تولید و کیفیت محصول نهایی نظارت دارد. همین مسئله الکتروژن را به یک برند باکیفیت و ارزشمند در ایران تبدیل کرده است.

انواع محصولات شرکت الکتروژن

وجود محصولات متنوع از دیگر مزیت‌های نمایندگی محصولات الکتروژن تبریز است. بعضی از نمایندگی‌های این برند، تعداد محدودی از محصولات آن را ارائه می‌دهند، اما الکتروژن تبریز با توجه به نیاز مشتریان، الکتروموتورها و پمپ‌های گوناگون الکتروژن را عرضه می‌کند.
در ادامه لیست محصولات شرکت الکتروژن تبریز را ارائه می‌دهیم:

  • الکتروموتور کولر آبی و پرتابل
  • پمپ آب کولر
  • انواع مختلف الکتروموتور ، مشعل و هود
الکتروژن

قیمت محصولات شرکت الکتروژن

تغییر قیمت الکتروژن یکی از نکات مهم درباره کارخانه‌های دارای محصولات صادراتی است. به همین دلیل لیست قیمت محصولات شرکت الکتروژن تبریز همیشه ثابت نیست و باید به صورت مداوم به‌روزرسانی شود. برای خرید الکتروژن و دریافت آخرین قیمت محصولات می‌توانید با کارشناسان ارس رود تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید. 
پمپ‌های چینی موجود در بازار مهم‌ترین رقبای الکتروژن محسوب می‌شوند. لازم به ذکر است کیفیت الکتروژن تا حد زیادی بیشتر از نمونه‌های چینی است. خوشبختانه نمایندگی الکتروژن با ارائه محصولات با بهترین قیمت توانسته این مسئله را حل کند و محصولی باکیفیت را به مشتریان ایرانی ارائه دهد.