پمپ پنتاکس

پمپ پنتاکس چیست؟

پمپ پنتاکس در زمینه تولید انواع پمپ در ایتالیا از سال 1990 آغاز به کار کرده و در بین مصرف کنندگان جایگاه ویژه ایی پیدا کرد .

یکی از برترین ها در زمینه تولید پمپ می باشد ویژگی های بارز پمپ پنتاکس می توان به بالا بودن کیفیت و قیمت مقرون به صرفه آن اشاره کرد .

کارخانه پمپ پنتاکس ایران در سال 1397 با همکاری کمپانی پنتاکس ایتالیا با هدف مونتاژ انواع پمپ های پنتاکس در تهران تاسیس شد و در طی این چند سال با توجه به گذشته درخشان کمپانی ایتالیایی موفق به کسب سهم قابل توجه ایی از فروش بازار ایران را به خود اختصاص دهد. کسب این حجم از فروش بازار مدیون کیفیت قطعاتی است که در کارخانه ایتالیایی این کمپانی تولید و جهت مونتاژ به ایران ارسال می شود، پمپ پنتاکس مونتاژ ایران بهترین پمپ آب خانگی ایرانی می باشد

قیمت پمپ پنتاکس

با سیاست گذاری صحیح وارد کننده پمپ پنتاکس و شرکت پمپ پنتاکس ایران در جهت مونتاژ قطعات در ایران در واقع باعث شد قیمت تمام شده پمپ پنتاکس ایران نسبت به نمونه ایتالیایی این برند برای مصرف کننده مقرون به صرفه تر باشد. رنج قیمت پمپ  پنتاکس بسته به مدل و نوع پمپ متغیر است.

خرید پمپ پنتاکس

یکی از نکاتی که باید در هنگام خرید پمپ پنتاکس مد نظر داشته باشید این است که پمپ پنتاکس را از نمایندگی رسمی تهیه کنید زیرا این نکته باعث می شود که قیمت پمپ پنتاکس براساس نرخ مصوب نمایندگی محاسبه و در اختیار شما قرار گیرد. می توانید ارس رود نمایندگی رسمی فروش محصولات این برند جهانی است شما هم اکنون می توانید از نمایندگی پمپ پنتاکس در سعدی خرید خود را با اطمینان خاطر انجام دهید.

پمپ پنتاکس