پمپ دیزل ساز

پمپ دیزل ساز

پمپ دیزل ساز

یکی دیگر از محصولاتی که دیزل ساز در ساخت آن بسیار موفق بوده، پمپ دیزل ساز است. پمپ دیزل ساز بسیار با کیفیت بوده و تحت نظر شرکت پنتاکس ایتالیا تولید می‌شود. امروزه با کم شدن موجودی‌های پمپ خانگی پنتاکس در بازار، دیزل ساز می‌تواند جایگزینی بسیار مناسب برای پمپ پنتاکس باشد. پمپ خانگی دیزل ساز به‌ صورت پمپ محیطی، پمپ بشقابی و جتی تولید شده و به تعداد زیاد در بازار وجود دارد. پمپ دیزل ساز را می‌توان با منبع انبساط یا ست کنترل نیز راه‌اندازی نموده و به‌ راحتی از آن استفاده کرد. برای ساخت پمپ دیزل ساز بسیاری از کارمندان داخلی مشغول به فعالیت هستند و دیزل ساز در اشتغال‌ زایی نیز نقش ویژه‌ای داشته است.

همچنین در ایران نمونه‌هایی از پمپ وجود دارد که به پنتاکس ایرانی شهرت دارند. پنتاکس ایرانی در حقیقت قطعات پنتاکس ایتالیا است که در ایران سر هم شده و به لحاظ کیفیت و گارانتی دقیقاً مشابه با پمپ پنتاکس اصلی است. باید توجه داشت که قیمت پمپ پنتاکس ایرانی تقریباً 10% کمتر از پنتاکس ایتالیایی است و با توجه به اینکه کیفیت یکسانی دارند، سایت ارس رود نمونه ایرانی را به‌ شدت توصیه می‌کند.

انواع سری پمپ های ساخت شرکت دیزل ساز

شرکت دیزل ساز به عنوان یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده پمپ در ایران فعالیت دارد. این شرکت قبلاً وارد کننده پمپ های چینی بوده و در سال های اخیر با تکیه بر توان داخلی شروع به تولید پمپ آب خانگی و صنعتی کرده است. پمپ محیطی، بشقابی، جتی، لول بلند، دو اینچ، سه اینچ، دو پروانه، شناور و پمپ روغن داغ بخشی از تولیدات این شرکت به شمار می رود.

نمایندگی پمپ دیزل ساز

 

شرکت ارس رود آویژه مفتخر است تمامی محصولات این شرکت را به قیمت روز نمایندگی ارائه نماید. فروش پمپ دیزل ساز برای شهر های تهران و کرج به صورت تلفنی و حضوری و برای سایر شهرها به صورت تلفنی انجام می شود. جهت دریافت مشاوره رایگان، دریافت کاتالوگ، استعلام قیمت پمپ دیزل ساز ، تامین و تعمیر قطعات یدکی و نیز خرید محصولات این شرکت، می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

برای خرید پمپ دیزل ساز با نمایندگی پمپ دیزل ساز ارس رود تماس بگیرید.