موتور پمپ بنزینی

بررسی پمپ آب بنزینی و معرفی آن

پمپ آب بنزینی یکی از دستگاه‌های بسیار پرکاربرد در حوزه کشاورزی است. البته از این دستگاه برای کارهای دیگری نیز استفاده می‌کنند به‌ویژه از موتور پمپ بنزینی کوچک، استفاده‌های فراوانی می‌شود از جمله برای آبیاری باغ و باغچه‌ها و مصارف خانگی و غیره. پمپ آب بنزینی از جمله پرفروش‌ترین دستگاه‌ها بوده که کاربری‌های مختلفی دارد. همراه ما باشید تا در انتها لیست قیمت موتور پمپ‌ بنزینی را با هم بررسی کنیم. موتور پمپ آب بنزینی کشاورزی دستگاهی است که با استفاده از آن می‌توان آب را از نقطه‌ای به نقطه دیگری انتقال داد، این دستگاه قدرت این را دارد که آب را از عمق‌های پایین (حدودا عمق ۸ متری) تا ارتفاعی حدودا ۲۵ متر به بالا پرتاب کند، بنابراین اگر زمینی دارید که شیب تندی دارد، می‌توانید یکی از مدل‌ های موتور پمپ آب بنزینی خریداری کنید.

انواع پمپ آب بنزینی و کاربردهای آن

برای کشیدن آب از چاه، بهترین گزینه شما پمپ آب چاه بنزینی است که دارای موتورهای مختلفی با توان‌های متفاوتی است که همین امر در قیمت موتور پمپ آب بنزینی تأثیر دارد. قسمت ورودی و خروجی موتور پمپ آب به لحاظ سایز و اندازه به سه نوع تقسیم می‌شود:

پمپ آب بنزینی ۱ اینچ
پمپ آب بنزینی ۲ اینچ
موتور پمپ آب بنزینی ۳ اینچ

هرچه سایز دستگاه بزرگتر باشد، حجم آبدهی آن نیز بیشتر خواهد بود، به این معنی که در مدت زمان کمتری، میزان آب بیشتری جابه‌جا خواهد شد.

برای خرید موتور پمپ بنزینی با نماینده فروش موتور پمپ بنزینی ارس رود تماس بگیرید.

شرکت ارس رود آویژه نمایندگی موتور پمپ بنزینی می باشد.

موتور پمپ بنزینی