بهترین پمپ آب خانگی یک اسب

بهترین پمپ آب خانگی یک اسب

آیا به دنبال پمپ آب بادوام، قابل اعتماد و بهترین پمپ آب خانگی هستید؟ (بهترین پمپ آب خانگی یک اسب)

همانطور که می دانید مشکل کمبود آب در ایران به سرعت در حال افزایش است و از آنجایی که آب، یکی از ضرورت های زندگی است، باید در ذخیره سازی آن کوشا باشیم.

در آپارتمان های مسکونی، به خصوص طبقات بالا و در فصل های گرمی مثل تابستان عموما با مشکل عدم فشار آب مواجه هستیم. به همین دلیل ما پیشنهاد می کنیم که برای مصرف آب خانگی بدون مشکل از بهترین پمپ آب خانگی استفاده نمایید تا بتوانید به راحتی و بدون دردسر فشار آبی که انتظارش را دارید در دسترس داشته باشید.

هیچ جایگزینی دیگری وجود ندارد! اگر می خواهید به اندازه کافی فشار آب در ساختمان یا خانه ی خود داشته باشید، به بهترین پمپ آب خانگی یک اسب است. نیاز دارید که نسبت به سایرین پمپ های آب قدرتمندتر است.

ما 35 تا از بهترین پمپ های آب را آزمایش کرده‌ایم و از بین آن ها 10 تا از بهترین پمپ های آب خانگی را انتخاب کرده‌ایم که قیمت پایینی دارند و بسیار قابل اعتماد هستند. علاوه بر این، ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید یک پمپ آب را با تعمیر و نگهداری صحیح چندین سال برای خود کار کنید. 

چرا که شما باید از پمپ های آب به خوبی نگهداری و استفاده کنید زیرا این ماشین ها کمی پیچیده هستند و با کمی بی احتیاطی از کار می افتند.

پمپ های آب انواع مختلفی دارند و به روش های مختلفی قابل استفاده هستند. در نتیجه، یافتن و بررسی بهترین پمپ آب خانگی برای شما دشوار است و به سختی می‌توانید متخصصی را پیدا کنید که شما را در این مورد راهنمایی کند.

ما 10 مورد زیر را بررسی کرده‌ایم و می‌توانیم تضمین کنیم که اگر از پمپ‌های زیر استفاده کنید، فقط مشکل کمبود آب را بر عهده نخواهید گرفت، بلکه می‌توانید از پمپ در چندین راه دیگر مانند باغبانی، کشیدن آب از چاه و غیره استفاده نمایید.

حال بیایید با هم به بررسی و یافتن بهترین پمپ آب خانگی بپردازیم تا بتوانیم با بحران های کمبود آب مقابله کنیم.

 

بهترین پمپ های آب خانگی در ارس رود

1- پمپ سانترفیوژ پمپیران مدل ۲۰۰-۴۰

2- پمپ سانترفیوژ خانگی 9SS05راد پمپ

3- پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی 2 اینچ مدل AA

4- پمپ ۲ اسب دو پروانه PENTAX اصل ایتالیا پروانه باکالیت

5- پمپ ۱.۵ اسب دو پروانه PENTAX پروانه باکالیت مونتاژ ایران

6- پمپ ۱.۵ اسب دو پروانه ایتالیاPENTAX پروانه برنزCB160/01

7- بهترین پمپ آب خانگی یک اسب جتی پنتاکس مونتاژ ایران

8- بهترین پمپ آب خانگی یک اسب بشقابی PENTAXایتالیا پروانه باکالیت

9- پمپ ۱ اسب بشقابی PENTAXایتالیا پروانه برنز

10- پمپ 0.5 اسب پدرولو ایتالیا

پمپ سانترفیوژ پمپیران مدل ۲۰۰-۴۰

این نوع پمپ آب به منظور انتقال آب در صنایعی نظیر کشاورزی، صنعتی و شهری مورد استفاده قرار می گیرد. نکاتی که زمان خرید این نوع پمپ باید در نظر بگیریم مواردی همچون: نوع دما، تعیین نقطه کاری، نوع اتصال و نحوه ی قرار گیری پمپ آب، میزان زمان کارکرد پمپ آب طی 24 ساعت و در نهایت سایز دهانه ی پمپ می باشند.

پمپ سانترفیوژ خانگی 9SS05راد پمپ

پمپ آب سانترفیوژ راد یکی دیگر از پمپ های آب خانگی است که می توان به عنوان بهترین پمپ آب خانگی از آن نام برد. جنس بدنه و قطعات این نوع پمپ از نوع استنلس استیل است به همین دلیل در نواحی مرطوب کاربرد فراوانی دارد. چرا که استیل ضد زنگ در ساخت آن استفاده شده است. طول عمر بالایی نسبت به پمپ های آب دیگر دارد. 

پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی 2 اینچ مدل AA

این نوع پمپ آب از نوع خطی است. جنس بدنه ی آن از استیل می باشد. پمپ آب سیرکولاتور در منازل و آپارتمان‌ها، ساختمان‌های اداری و صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. متریال مورد استفاده در شفت پمپ سیرکولاتور از نوع فولاد ضد زنگ می باشد.

 

پمپ ۲ اسب دو پروانه PENTAX اصل ایتالیا پروانه باکالیت

این نوع پمپ آب خانگی همانطور که از نام آن پیداست، دارای دو پروانه می باشد. متریال مورد استفاده در بدنه ی پمپ آب خانگی دو اسب از چدن می باشد. این نوع پمپ آب خانگی توسط شرکت پنتاکس ایتالیا ساخته شده است و در ایران دارای گارانتی و ضمانتنامه می باشد. 

پمپ ۱.۵ اسب دو پروانه PENTAX پروانه باکالیت مونتاژ ایران

پمپ آب یک و نیم اسب با توان 1.1 کیلو وات کار می کند. از نوع بشقابی است. این پمپ آب خانگی مخصوص مکش آب با آب پاکیزه با درجه حرارت 90 درجه ی سانتی گراد می باشد.

بدنه ی این پمپ از چدن و جنس پروانه ی آن از جنس برنج ساخته شده است. پمپ آب 1.5 اسب دو پروانه در شرکت ایران مونتاژ و به بازار عرضه می گردد.

پمپ ۱.۵ اسب دو پروانه ایتالیاPENTAX پروانه برنزCB160/01

این پمپ آب توسط شرکت پنتاکس در ایتالیا ساخته می شود. مانند بسیاری از پمپ های آب دیگر بدنه ی آن از جنس چدن می باشد.

این پمپ آب خانگی 1.5 اسب است و با توان 1.1 کیلووات کار می کند. مدل آن بشقابی است و وزن آن 18 کیلوگرم می باشد.

پمپ ۱ اسب جتی پنتاکس مونتاژ ایران

این پمپ آب خانگی در ایران مونتاژ می شود و به عنوان بهترین پمپ آب خانگی یک اسب شناخته شده است. جنس پوسته ی  آن آلومینیوم ، بدنه ی آن چدن و جنس پروانه آن نوریل می باشد. برای مصارف خانگی و صنعتی فشاری ایده آل را به ارمغان می آورد. این پمپ دارای یک پروانه از جنس برنج می باشد.

پمپ ۱ اسب بشقابی PENTAXایتالیا پروانه باکالیت

بهترین پمپ آب خانگی یک اسب دارای یک پروانه با کالیت می باشد. پمپ آب خانگی پنتاکس باکالیت توسط ایتالیا ساخته می شود. 12 کیلوگرم است و برای آبیاری، افزایش فشار آب، انتقال مایعات مورد استفاده فراوان قرار می گیرد.

پمپ ۱ اسب بشقابی PENTAXایتالیا پروانه برنز

این پمپ بهترین پمپ آب خانگی یک اسب بشقابی است که دارای یک پروانه است و از جنس برنز ساخته شده است. منبع مورد تغذیه ی این پمپ برق شهری است. 

پمپ 0.5 اسب پدرولو ایتالیا

پمپ آب نیم اسب پدرولو مناسب ساختمان های بلند مرتبه ایی است که از عدم فشار آب رنج می برند. همچنین در آبیاری باغبانی، آتش نشانی، انتقال آب در مسیرهای طولانی و مصارف خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

این پمپ آب خانگی توسط شرکت پدرولو ایتالیا ساخته شده است و در بازار ایران موجود می باشد.

بهترین پمپ آب خانگی کدام است؟

یکی از سوالاتی است که زمان خرید پمپ آب خانگی ممکن است مطرح شود.

تفاوت پمپ آب خانگی نیم اسب بخار با پمپ آب خانگی یک اسب بخار درچیست؟

به عنوان مثال اگر یک موتور 0.5 اسب بخار با دبی 200 لیتر در ساعت، 2 ساعت طول بکشد تا آب را بالا بیاورد، یک پمپ 1 اسب بخاری با دبی بالاتر 400 لیتر در ساعت می تواند کار را در کمتر از 1 ساعت انجام دهد.

 

تفاوت بین موتور 1 اسب بخار و 1.5 اسب بخار چیست؟

بنابراین، در سرعت کم، 1 اسب بخار 43 GPM و 1.5 اسب بخار 45.5 GPM حرکت می کند. برای صرفه جویی در هزینه، امیدواریم آن را با سرعت کم اجرا کنید (جریان الکتریکی بسیار کمتری در سرعت کم استفاده می شود و بی صداتر است).

 

همانطور که می دانید نیاز اساسی به پمپ آب جهت تامین آب و پر کردن مخازن آب است. حال می خواهیم چندین کار دیگر که در آن نیاز به پمپ آب داریم را مطرح کنیم.

  • تخلیه و پر کردن حوضچه، جکوزی یا استخرهای شنا.
  • تخلیه آب از زیرزمین شما
  • توزیع سموم و کود در مزارع
  • اهداف پاشیدن و آبیاری چمن.
  • ساخت و ساز ملک.
  • زهکشی مناطق کم عمق در شرایط سیل.
[title style=”center” text=”مقالات مرتبط”] [blog_posts style=”normal” type=”row” columns=”3″ columns__md=”1″ ids=”2645,1637,1186″ image_height=”56.25%”]
برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *