قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس

قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس

شرکت پنتاکس، یکی از معروف ترین و محبوب ترین شرکت های تولید کننده انواع پمپ های آب در ایتالیا می باشد. این شرکت متعهد است که به نیازهای خاص بازارهای مختلف در زمان واقعی پاسخ دهد. پنتاکس طیف وسیعی از پمپ های مورد استفاده در محیط های خانگی، کشاورزی و صنعتی را پوشش می دهد. شرکت پنتاکس توجه ویژه ایی به پیشرفت فناوری دارد. در حالی که کیفیت در این نوع محصولات بسیار بالاست، به جرات می توان گفت که قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس یکی از مناسب ترین قیمت های پمپ های آب خانگی موجود در بازار ایران است.

پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس چیست؟

پمپ آب خانگی پنتاکس، یکی از معروف ترین و باکیفیت ترین پمپ های آب خانگی است که توسط شرکت پنتاکس ایتالیا ساخته می شود. یکی از انواع پمپ های آب خانگی پنتاکس از نوع CP  است که برای استفاده در منازل پیشنهاد می شود. جنس قسمت جلویی پمپ و همچنین جنس پروانه  از جنس برنج می باشد. جنس بدنه ی پمپ آب خانگی پنتاکس از چدن ضدزنگ است.

انواع پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس

پنتاکس برند پمپ آب ایتالیا، با بیش از 25 سال تجربه در زمینه تولید بوستر پمپ، پمپ های پرسرعت، پمپ های گریز از مرکز، پمپ های شناور برای جذب فاضلاب می باشد. پنتاکس با بیش از 150 مدل محصول با کیفیت خوب، با دوام در زمان، به عنوان یکی از برندهای پیشرو پمپ آب خانگی در جهان در محسوب می شود. در حال حاضر پمپ آب پنتاکس در بیش از 100 کشور در سراسر جهان موجود است و به فروش می رسند.

آیا پمپ گریز از مرکز با محور افقی Pentax خوب است؟

پمپ های آبرسانی پنتاکس سری CH به دلیل دبی بالا و هد قابل قبول، کاربرد فراوانی در صنایع کشاورزی و ساختمانی، سیستم های آتش نشانی، سیستم های انتقال آب در مصارف صنعتی دارد.
پمپ های تامین آب پنتاکس سری CS قادر به جابجایی جریان نسبتاً آب با هد پایین هستند و به طور گسترده در سیستم هایی مانند سیستم های کشاورزی و گردش آب و سیستم های تصفیه آب استخر استفاده می شوند. این پمپ ها دقیقا معادل پمپ های Hayward Super هستند. پمپ های پنتاکس از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند.

پمپ های سانتریفیوژ ارتفاع بالا به طور گسترده در سیستم های سونا و استخر استفاده می شوند زیرا حجم آب جابجا شده به عنوان دبی و مسافت طی شده به عنوان هد بسیار زیاد است و استفاده از پمپ های سیستم های آبرسانی خانگی و بوستر پمپ ها و پمپ های تقویت کننده را غیرممکن کرده است.

پمپ های تامین آب حداکثر فشار کاری و دمای عملکرد پمپ های سانتریفیوژ پنتاکس سری CS به ترتیب 6 بار و 90 CG می باشد.
اعداد هد و دبی ارائه شده برای پمپ های آب گریز از مرکز پنتاکس نشان دهنده حداکثر دبی با هد صفر و حداکثر هد با دبی صفر است، اما نمودار انتخاب پمپ های آب گریز از مرکز پنتاکس برای مطالعه بیشتر و انتخاب دقیق در شکل های بالا ارائه شده است.

انواع پمپ های سانتریفیوژ پنتاکس ساخت ایتالیا بوده و به دلیل برخورداری از مدرن ترین تکنولوژی طراحی هیدرولیک علاوه بر راندمان بالاتر از نمونه های مشابه، دارای طول عمر و دوام بالاتر، ابعاد کوچکتر، کاهش اتلاف حرارت و در نتیجه ، مصرف برق کمتر موتور نصب شده کوچکتر، آب بندی مکانیکی اصلی، عملکرد کند و بی صدا (عملکرد)

نکاتی که باید پس از خرید پمپ آب گریز از مرکز پنتاکس سری CH & CS در نظر گرفته شوند.

وزن لوله ها را با تکیه گاه های کافی کنترل کنید و مراقب باشید که پمپ زمینی به عنوان تکیه گاه وزن لوله های سیستم لوله کشی تحت فشار قرار نگیرد.

اگر ارتفاع رانش آب در پمپ های زمینی تامین آب گریز از مرکز بیش از 15 متر باشد. و یا اینکه مسیر به طور قابل توجهی طولانی است، برای جلوگیری از کوبیدن آب در هنگام خاموش کردن پمپ، نصب شیر برگشت بین پمپ و شیر خروجی ضروری است و همچنین توصیه می شود در این مسیر شیر دروازه ای را برای تنظیم سرویس پمپ نصب کنید. نقطه و از ظرفیت جذب بیش از حد آن جلوگیری می کند.

برای اینکه پمپ به درستی کار کند باید در مسیر لوله ورودی فیلتر نصب شود و لوله ورودی کاملاً بدون تراوش آب و با رمپ در جهت پمپ (بدون فشردگی هوا در تراز بالاتر لوله کشی اجرا شود. 

استفاده از فیلتر مستقل برای پمپ های پنتاکس سری CS جهت گردش استخر ضروری است.

منبع:

https://tipsmake.com/is-pentax-horizontal-axis-centrifugal-pump-good

[title style=”center” text=”مقالات مرتبط”] [blog_posts style=”normal” type=”row” columns=”3″ columns__md=”1″ ids=”1397,665,1177″ image_height=”56.25%”]
برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *