همه چیز درباره خرید پمپ آب نیم اسب

همه چیز درباره خرید پمپ آب نیم اسب

پمپ آب نیم اسب یکی از انواع پمپ آب خانگی است که صدای بسیار کمی دارد و مناسب استفاده در آپارتمان ها، منازل، امور صنعتی، امور کشاورزی و باغبانی می باشد. پمپ های دیگری همچون پمپ آب یک اسب، پمپ آب یک و نیم اسب و پمپ آب دو اسب از انواع پمپ های آب خانگی نیز به شمار می آیند.

همانطور که از نام پمپ آب نیم اسب پیداست، می توان دریافت که این نوع پمپ آب، کوچک ترین نوع پمپ آب است. کوچک بودن این نوع پمپ مزیت هایی را برای آن ایجاد کرده است.

به این ترتیب که قیمت خرید پمپ آب نیم اسب به دلیل کوچک تر بودن و قدرت فشاری که در سیستم داخلی آن طراحی گردیده است، ارزان تر است. از قیمت خرید پمپ آب نیم اسب که بگذریم می توانیم به مصرف فوق العاده بالای این نوع پمپ در منازل مسکونی اشاره کنیم.

توجه داشته باشید که این نوع پمپ را می توان در طبقات اول و نهایتا تا طبقه ی دوم آپارتمان مسکونی خود استفاده کنید، چرا که محدودیت فشار و نیم اسب بودن آن به شما اجازه ی استفاده در طبقات بالاتر را نمی دهد.

انوع پمپ آب نیم اسب ارس رود

پمپ آب نیم اسب پنتاکس

پمپ آب نیم اسب پنتاکس با مخزن

پمپ ۰.۵ اسب TEMCO چینی

پمپ ۰.۵ اسب استریم چینی

پمپ ۰.۵ اسب بشقابی استریم چین

پمپ 0.5 اسب پدرولو ایتالیا

پمپ ۰.۵ اسب داب ایتالیا

پمپ ۰.۵ اسب دیزل سازDM45S

نکات خرید پمپ آب نیم اسب پنتاکس

پمپ آب نیم اسب پنتاکس در ارس رود به صورت پکیجی کامل عرضه می شود. دقت نمایید که خرید پمپ آب پنتاکس به صورت پکیج، باعث می گردد تمام لوازم جانبی که برای پمپ آب نیم اسب پنتاکس نیاز است به صورت یکجا در اختیار شما قرار بگیرد. مزیتی که در خرید پکیج پمپ آب نیم اسب پنتاکس وجود دارد این است که تمام موارد موجود با یکدیگر همخوانی دارند و نگرانی بابت عدم هماهنگی اقلام با یکدیگر وجود نخواهد داشت.

شرکت ارس رود تمامی قطعات موجود در پکیج پمپ آب نیم اسب مورد تست و بررسی قرار داده و سپس تمام اقلام بررسی شده را به صورت پکبج به شما عزیران به فروش می رساند. توجه نمایید که خرید پمپ آب نیم اسب پنتاکس به صورت پکیج بسیار به صرفه تر از خرید پمپ آب نیم اسب به صورت تکی می باشد. چرا که ارس رود توانسته است با یکجا کردن قطعات در یک پکیج هزینه های مربوط به هر قطعه را تا حد بالایی سرشکن نماید.

همانطور که می دانید پمپ آب نیم اسب پنتاکس، ساخت کمپانی پرآوازه ی پنتاکس ایتالیا می باشد. شرکت ارس رود را دارا بودن نمایندگی شرکت پنتاکس در ایران توانسته است مرزها را از بین ببرد و قیمت نهایی پمپ آب نیم اسب پنتاکس بسیار پایین تر از آنچه شما در بازار آزاد خریداری می کنید، عرضه نماید.

نکات خرید پمپ آب نیم اسب پنتاکس با مخزن

پمپ آب نیم اسب پنتاکس با مخزن، مشابه پمپ آب خانگی نیم اسب ارس رود در مورد بالایی می باشد که توضیح دادیم، با این تفاوت که این پمپ آب دارای یک منبع یا مخزن بسیار باکیفیت و لاکچری می باشد. توجه داشته باشید که زمان خرید پمپ آب نیم اسب پنتاکس با مخزن، مخزنی که در پکیج وجود دارد ساخته شده توسط شرکت پنتاکس ایتالیا می باشد.

حجم این مخزن آب 24 لیتر است با فشار 6 بار طراحی و تولید گردیده است. این مخزن در کارخانه پنتاکس ایتالیا با تیوپ SE.FA ساخته شده است.

قطعاتی که در این پکیج گنجانده شده اند شامل:

 • پمپ آب نیم اسب پنتاکس ایتالیا
 • مخزن ۲۴ لیتری لاکچری ایتالیا
 • کلید اسکواردی اصلی
 • پنج راهی و مانومتر اصلی

نکات خرید پمپ آب ۰.۵ اسب TEMCO چینی

پمپ آب نیم اسب TEMCO یکی از پمپ آب های آب خانگی کوچکی است که کشور سازنده آن چین است. پمپ ۰.۵ اسب TEMCO چینی از آنجایی که در حین کار کردن، هیچ عنصر در حال حرکتی ندارد و از سازه ایی بسیار ساده تشکیل شده است. هیچ گونه نشتی نخواهد داشت و با خیال راحت می توانید در موارد خاص از آن استفاده نمایید. پمپ آب جتی صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی دارد.

نکات خرید پمپ ۰.۵ اسب استریم چینی

این پمپ آب نیم اسب هم مانند پمپ آب نیم اسب TEMCO در کشور چین تولید می گردد که تحت عنوان پمپ آب استریم به بازارهای جهانی عرضه می گردد. پمپ های آب خانگی استریم از محبوبیت خاصی بین پمپ های آب در ایران برخوردارند.

برای خرید پمپ آب نیم اسب استریم چینی به ویژگی های زیر توجه نمایید:

 • توان پمپ 0.5 اسب بخار
 • حداکثر ارتفاع 40 متر
 • حداکثر آبدهی 2.4 متر مکعب در ساعت
 • جنس بدنه چدن

نکات خرید پمپ ۰.۵ اسب بشقابی استریم چین

پمپ آب نیم اسب بشقابی استریم هم یکی دیگر از پمپ های آب چینی است که در ارس رود عرضه می گردد. قدرت موتور این پمپ آب، همانطور که از نامش پیداست، نیم اسب بخار است. پروانه ایی از جنس برنج دارد. دهانه ی ورود آب و خروج آب از آن یک اینچ می باشد. حداکثر ارتفاعی که می تواند آب را پمپاژ کند و آبرسانی انجام دهد 20 متر و 6 متر مکعب آبدهی دارد. جنس بدنه پمپ آب نیم اسب بشقابی استریم چین از آلومینیوم می باشد.

این سری از پمپ ها در دو نوع تک فاز و سه فاز برای مصارف مختلف خانگی و صنعتی تولید و عرضه می شوند. شرکت ارس رود نمایندگی رسمی فروش انواع پمپ استریم STREAM از جمله پمپ کفکش استریم و پمپ آب خانگی استریم در تهران و شهرستان ها را در اختیار دارد.

نکات خرید پمپ آب  0.5 اسب پدرولو ایتالیا

پمپ آب نیم اسب پدرولو ساخت کشور ایتالیاست که در موارد صنعتی، کشاورزی و مخصوصا در مصارف خانگی کاربرد فراوانی دارد. از این نوع پمپ آب به منظور تامین فشار آب ساختمان ها و منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید پمپ آب نیم اسب پدرولو ایتالیا به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • شرکت سازنده :PEDROLLO
 • مدل :PKm 60
 • کشور سازنده :ایتالیا
 • قدرت :0.5 اسب
 • حداکثر ارتفاع :38 متر
 • حداکثر آبدهی :40 لیتر در دقیقه
 • جنس پروانه :برنج
 • ورودی و خروجی :3/4 اینچ

نکات خرید پمپ ۰.۵ اسب داب ایتالیا

پمپ آب نیم اسب داب ایتالیا یکی از انواع پمپ های آب نیم اسب است که در نوع محیطی می باشد. جنس پروانه ی آن از نوریل، پلاستیک فشرده ساخته شده است. فشار آبرسانی آن 32 متر ارتفاع دارد و آبدهی آن 1.8 متر مکعب بر ساعت است.

نکان خرید پمپ ۰.۵ اسب دیزل سازDM45S

پمپ آب نیم اسب دیزل ساز، دارای عملکرد و کارکردی بلند مدت است. پمپ آب نیم اسب دیزل ساز قابلیت آبرسانی و افزایش فشار آب در آپارتمان های مسکونی تا چهار طبقه را دارد. تمام قطعاتی که در پمپ آب نیم اسب دیزل ساز ارس رود وجود دارد، قابلیت تعویض و تعمیر را در خود دارد.

جنس بدنه این نوع پمپ عموما از چدن است. برای خرید پمپ آب نیم اسب دیزل ساز به مشخصات فنی زیر دقت نمایید:

 • برق : تک فاز
 • توان : 0.5 اسب
 • جنس بدنه : چدن
 • جنس پروانه : برنج
 • فشار یا هد-متر : 40
 • آبدهی-مترمکعب برساعت : 3
 • ساخت : ایران

شرکت ارس رود

شرکت ارس رود یکی از باسابقه ترین شرکت های تولید کننده و وارد کننده انواع پمپ های آب است که این پمپ های آب قابلیت استفاده در صنایع کشاورزی، باغبانی، صنعتی و منازل را دارا می باشد. شرکت ارس رود، با ارائه ی گارانتی و خدمات پس از فروش خیال شما را بابت هر نوع خریدی از فروشگاه ارس رود آسوده خاطر نگه میدارد.

درنگ نکنید و برای خرید انواع پمپ آب با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم را جهت خرید پمپ آب مناسب به منظور کاربرد مناسب را به شما معرفی کنند تا خرید رضایت بخشی در نهایت داشته باشید.

[title style=”center” text=”مقالات مرتبط”] [blog_posts style=”normal” type=”row” columns=”3″ columns__md=”1″ ids=”2468,1637,1186″ excerpt=”false” image_height=”56.25%”]
برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

گیج فشار

4
59 بازدید ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
مدیریت سایتمدیریت سایت
0/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *